Animacje Podhale

Animacje Podhale

Poznaj Harcownię, czyli kreatywne animacje z Podhala!

Zapraszamy do świata pełnego uśmiechu, radości i niezapomnianych chwil dla Twoich najważniejszych wydarzeń. Jesteśmy doświadczoną firmą, zapewniającą animacje na Podhalu, obsługującą Nowy Targ, Zakopane, Białkę Tatrzańską, Bukowinę Tatrzańską oraz pobliskie miejscowości.

Zaufali nam
Harcownia — Sprawdzone animacje na Podhalu

Harcownia — Sprawdzone animacje na Podhalu

Jesteśmy zespołem doświadczonych organizatorów, którzy dbają o każdy detal, aby zapewnić wyjątkowe doświadczenia dla Twojej grupy. Tworzymy unikalne i oryginalne programy animacyjne i warsztaty, które przyciągną uwagę i zainteresowanie uczestników. Nasze usługi są elastyczne i dostosowywane do specyficznych wymagań grupy, aby zapewnić pełne zadowolenie. Wybierając Harcownia.pl, gwarantujesz niezapomniane przeżycia i radość dla najmłodszych uczestników Twojego wydarzenia. Niezależnie od okazji, zapewniamy profesjonalne podejście, kreatywne rozwiązania i niepowtarzalne atrakcje.

Dlaczego warto wybrać usługę animacji na Podhalu?

Zastanawiasz się, czy warto skorzystać z oferty firmy animacyjnej z Podhala? Odpowiedź jest prosta — zdecydowanie, TAK! Nasz zespół animatorów ma głowy pełne niesamowitych pomysłów na różnorodne atrakcje, które zaskoczą uczestników. Dbamy o to, by programy były dostosowane do indywidualnych potrzeb i upodobań każdego klienta. Nie musisz się martwić organizacją — zostaw to nam, a oszczędzisz czas i unikniesz stresu. Nasze atrakcje są bezpieczne, a nasi doświadczeni animatorzy odpowiednio przeszkoleni. Imprezy, które zorganizujemy, pozostawią wiele wspaniałych wspomnień zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Dlaczego warto wybrać usługę animacji na Podhalu?

Podhalańskie animacje z prawdziwego zdarzenia

Organizujemy kompleksowe animacje na Podhalu podczas imprez rodzinnych, uroczystości oraz tematycznych przyjęć dla dzieci. Poznaj szczegóły naszej oferty!

Animacje na imprezy rodzinne i uroczystości

Chrzciny, wesela, komunie – zapewniamy pełną obsługę animacyjną na Podhalu, dopasowaną do wieku dzieci. Nasze animatorki stworzą wyjątkowy scenariusz zabaw i zajęć, które zapewnią radość każdemu uczestnikowi.

Organizacja urodzin na Podhalu

Wynajem fotobudki i sprzętu animacyjnego

Dysponujemy fotobudką z bogatym zestawem gadżetów i różnymi tłami, idealną na imprezy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Ponadto oferujemy wynajem dmuchańców, mega ślizgu i kul bamperball.

Animacje w hotelach i warsztaty dla grup

Jako firma animacyjna z Podhala, która ma na uwadze pełen profesjonalizm podczas świadczenia usług, przygotowujemy pełen program animacyjny dla hoteli dostosowany do specyfiki miejsca. Nasze warsztaty dla grup zapewnią inspirujące i edukacyjne aktywności prowadzone przez doświadczonych specjalistów.

Inne usługi, które możemy Ci zaoferować:

Poznajmy się!

Nasz zespół to 10 uśmiechniętych i pozytywnie nastawionych animatorek i animatorów. Świetnie radzimy sobie mniejszymi i większymi wydarzeniami. Jesteśmy też mamami, które wiedzą jak ważne jest dobra opieka, odpowiedzialność oraz dobra i bezpieczna zabawa dla dzieci. Mamy otwarte głowy i chęci do tworzenia nowych ciekawych projektów.

Małgorzata Krzystyniak
mama, animator, terapeuta SI

Jesteś zainteresowany/a współpracą?

skontaktuj się z nami

Zaufanie

Współpracujemy od lat z największymi firmami i instytucjami na Podhalu. Jesteśmy znani z profesjonalizmu, spersonalizowanego podejścia do projektów i niezawodności.

Turism Services Sp. z o.o.
ul. Nadwodnia 21 a
34-400 Nowy Targ

Biuro
ul. Waksmundzka 37/4
34-400 Nowy Targ

Małgorzata Siedlarczyk