Niania Zakopane

Niania Zakopane

Profesjonalna niania w Zakopanem dla Twojego dziecka

Witamy w Harcowni – agencji opiekunek i niań w Zakopanem! Jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci spokój i pewność, że Twoje dziecko jest w najlepszych rękach, podczas gdy Ty możesz cieszyć się urokami urlopu lub odpoczywać w hotelowym SPA.

Zaufali nam
Opieka na godziny z Zakopiańską Nianią​

Opieka na godziny z Zakopiańską Nianią

Zapewniamy elastyczną opiekę nad dzieckiem na krótki okres. Nasze doświadczone nianie są gotowe do pomocy, abyś mógł cieszyć się spokojem i pewnością, że Twoje dziecko jest w bezpiecznych rękach. Dzięki naszym wykwalifikowanym i zaufanym opiekunkom z Zakopanego Twój maluch będzie w pełni zabezpieczony, podczas gdy Ty możesz skupić się na swoich sprawach.

Spokojny pobyt w SPA? Tylko z nianią z Zakopanego!

Podczas wizyty w Zakopanem, chcemy zapewnić Ci pełen komfort i wygodę. Nasza oferta obejmuje profesjonalną opiekę nad dziećmi, sprawdzone i przeszkolone dziewczyny dbające o bezpieczeństwo i komfort Twojego dziecka. Dzięki nam Twój pobyt w SPA czy pensjonacie będzie naprawdę bezstresowy. Ponadto będziesz mieć pewność, że Twoje dziecko spędza bezpiecznie i aktywnie czas z jedną z naszych zakopiańskich niań.

Spokojny pobyt w SPA? Tylko z nianią z Zakopanego!​

Dlaczego warto wybrać nianię w Zakopanem z Harcowni?

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych niań z Zakopanego, które są przygotowane na każdą sytuację i potrafią zadbać o bezpieczeństwo i dobrą zabawę Twojego dziecka. Mamy już za sobą wiele udanych opiek nad maluchami, więc możesz być spokojny o ich dobro i komfort.

 

Dostosowujemy nasze usługi do Twoich indywidualnych potrzeb, zapewniając opiekę we wskazanych przez Ciebie godzinach – nawet na minimum 2 godziny. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz naszej pomocy na kilka godzin, czy przez cały dzień, możesz na nas liczyć.

Bezpieczny wypoczynek z nianią z Zakopanego

W Harcowni stawiamy bezpieczeństwo Twojego dziecka na pierwszym miejscu. Dbamy o to, aby nasi pracownicy spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i posiadają aktualne certyfikaty (zaświadczenie o niekaralności, certyfikat pierwszej pomocy przedmedycznej). A to wszystko dlatego, że Twoje zaufanie jest dla nas kluczowe

Jeśli potrzebujesz profesjonalnej opieki dla swojego dziecka podczas pobytu w Zakopanem, skontaktuj się z nami już dziś. Nasza kadra chętnie odpowie na Twoje pytania, omówi szczegóły i pomoże zorganizować odpowiednią opiekę dla Twojego malucha.Inne usługi, które możemy Ci zaoferować:

Poznajmy się!

Nasz zespół to 10 uśmiechniętych i pozytywnie nastawionych animatorek i animatorów. Świetnie radzimy sobie mniejszymi i większymi wydarzeniami. Jesteśmy też mamami, które wiedzą jak ważne jest dobra opieka, odpowiedzialność oraz dobra i bezpieczna zabawa dla dzieci. Mamy otwarte głowy i chęci do tworzenia nowych ciekawych projektów.

Małgorzata Krzystyniak
mama, animator, terapeuta SI

Jesteś zainteresowany/a współpracą?

skontaktuj się z nami

Zaufanie

Współpracujemy od lat z największymi firmami i instytucjami na Podhalu. Jesteśmy znani z profesjonalizmu, spersonalizowanego podejścia do projektów i niezawodności.

Turism Services Sp. z o.o.
ul. Nadwodnia 21 a
34-400 Nowy Targ

Biuro
ul. Waksmundzka 37/4
34-400 Nowy Targ

Małgorzata Siedlarczyk