Organizacja urodzin Podhale

Organizacja urodzin Podhale​

Tworzymy niezapomniane chwile - Organizacja urodzin na Podhalu

Zaplanuj wyjątkową uroczystość dla Twojego dziecka w sercu gór! Nasza organizacja urodzin specjalizuje się w tworzeniu niezapomnianych chwil, które zostaną w pamięci na zawsze. Działamy w Nowym Targu, Zakopanem, Białce Tatrzańskiej, Bukowinie Tatrzańskiej i okolicznych miejscowościach, dostarczając radość i uśmiech na twarze dzieci i dorosłych.

Zaufali nam
Marzycie o organizacji urodzin na Podhalu? Wybierzcie Harcownię!

Marzycie o organizacji urodzin na Podhalu? Wybierzcie Harcownię!

Profesjonalni animatorzy tworzą niepowtarzalne show: nasz zespół doświadczonych animatorów to pasjonaci, którzy kochają pracę z dziećmi. Podczas organizacji urodzin na Podhalu zabieramy dzieci i dorosłych w magiczną podróż pełną fascynujących gier, zabaw, tańców i kreatywnych animacji. Dbamy o każdy detal, by stworzyć atmosferę, w której wszyscy bawią się doskonale.

Kompleksowa organizacja urodzin na Podhalu

Planowanie urodzin Twojego dziecka może być łatwe i bezstresowe dzięki naszym usługom. Nasz zespół z ogromnym zaangażowaniem przygotowuje różnorodne scenariusze, dostosowane do zainteresowań i wieku jubilata. Dzieci mogą wcielić się w swoich ulubionych bohaterów, przeżyć przygodę w magicznym świecie czy wziąć udział w cyrku dla małych artystów. Z nami organizacja urodzin na Podhalu to czysta przyjemność!

Kompleksowa organizacja urodzin na Podhalu

Tematyczne urodziny na Podhalu z Harcownią

Marzy Ci się niepowtarzalna impreza tematyczna? Wybierz jedną z naszych kreatywnych propozycji lub podaj nam swój pomysł, a my zorganizujemy urodziny na Podhalu jak ze snów! Od bajkowych księżniczek po odważnych piratów, dostosowujemy każdą imprezę do preferencji i marzeń Twojego dziecka. Przygotujemy wyjątkowe dekoracje, stroje, oraz atrakcje w tematycznej scenerii, zapewniając pełne zaangażowanie uczestników.

 

Nasza oferta organizacji urodzin na Podhalu jest niezwykle różnorodna. Oferujemy pełne wsparcie w tworzeniu koncepcji i dekoracji, które oddadzą wyjątkowy charakter imprezy. Nasz doświadczony zespół zadba o każdy szczegół, tak aby urodziny Twojego dziecka były nie tylko zabawą, ale także niezapomnianym przeżyciem dla niego i jego gości.

Organizacja urodzin na Podhalu z dodatkowymi atrakcjami

Jeśli szukasz wyjątkowych atrakcji, możemy zorganizować tematyczne warsztaty, w których dzieci będą miały okazję tworzyć i odkrywać swoje talenty artystyczne. Dodatkowo możemy wzbogacić Twoje przyjęcie o wynajem fotobudki, dzięki której wszyscy uczestnicy będą mogli zachować wyjątkowe wspomnienia w formie fotografii.

 

Zapewniamy profesjonalną i elastyczną organizację urodzin na Podhala, dostosowaną do indywidualnych potrzeb zarówno dzieci, jak i ich opiekunów. Zadbasz tylko o to, żeby zaprosić gości, a my zajmiemy się resztą! Dostosowujemy pakiet usług do Twoich potrzeb i preferencji, dbając o to, by urodziny Twojego dziecka były idealne pod każdym względem.

Zaufaj naszej organizacji urodzin i zobacz, jak magia wypełnia przestrzeń podczas tego wyjątkowego dnia. 

Inne usługi, które możemy Ci zaoferować:

Poznajmy się!

Nasz zespół to 10 uśmiechniętych i pozytywnie nastawionych animatorek i animatorów. Świetnie radzimy sobie mniejszymi i większymi wydarzeniami. Jesteśmy też mamami, które wiedzą jak ważne jest dobra opieka, odpowiedzialność oraz dobra i bezpieczna zabawa dla dzieci. Mamy otwarte głowy i chęci do tworzenia nowych ciekawych projektów.

Małgorzata Krzystyniak
mama, animator, terapeuta SI

Jesteś zainteresowany/a współpracą?

skontaktuj się z nami

Zaufanie

Współpracujemy od lat z największymi firmami i instytucjami na Podhalu. Jesteśmy znani z profesjonalizmu, spersonalizowanego podejścia do projektów i niezawodności.

Turism Services Sp. z o.o.
ul. Nadwodnia 21 a
34-400 Nowy Targ

Biuro
ul. Waksmundzka 37/4
34-400 Nowy Targ

Małgorzata Siedlarczyk